Semináře pilates v Brně

Pořádání seminářů a workshopů

Máte-li zájem o semináře ve vašem městě či přímo fitness centru, není nic jednoduššího, než si níže vybrat:

Druhy PILATES seminářů, které pořádáme v Brně:

Seminář PILATES v říjnu - novinka začátečníci a pokročilí spolu!!!

Základní seminář pro začátečníky - vysvětlení a ukázání základních principů, vysvětlení funkčnosti a správného provedení základních cviků, který slouží k základnímu zpevnění těla a odstranění svalových dysbalancí.

Seminář pro pokročilé - zopakování si základních principů a následné posunutí o "úroveň výš", tj. série cviků a pokročilejších technik, které zapojují nejjemnější tonické svaly, cviky s pomůckami.

Seminář pro instruktory - tzv. doškolení, informace, jak má pracovat s klienty správný instruktor, déle také pokročilé techniky PILATES.

Seminář KONDICE:

Příprava na výkon šité jak pro běžné klienty, tak na míru jednotlivým sportům. Seminář je zaměřen na budování vytrvalosti, svalové vytrvalosti, rychlosti a výbušnosti. Zabrousíme do oblasti tvorby tréninkových plánů.

Seminář MOBILITA A STRETCHING:

Zlepšení rozsahu každého jedince v rámci mobility - protažení zkrácených svalů a posílení svalů ochablých. Povíme si, jak předejít vzniku případného zranění, jaká pravidla má warm up, jak má vypadat cool down a jak správně vykonávat pasivní protahování po výkonu.

V případě zájmu je možná domluva na jiném místě konání seminářů.